Kim Mehmeti
Fillimi | Media-Lajme

Media-Lajme

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last gjithsej: 111 | shfaqen: 1 - 10
image

Kim Mehmeti: Shqiptarët do ta "humbin" Maqedoninë kur të humbin Shkupin

Publicisti Kim Mehmeti ka postuar një koment të tijin sot në profilin e vet në Facebook. Ai shkruan se shqiptarët do ta "humbin" Maqedoninë në momentin
me teper
image

Kim Mehmeti: Kërkesat e Selës legjitime, por Menduh Thaçi asnjëherë s'dorëhiqet

Analisti politik Kim Mehmeti kërkesat e Ziadën Selës për debat në kongresin e partisë i vlerëson si të drejta, dhe çështje të tyren brenda partiake. “Është
me teper
image

Kim Mehmeti: Gruevski mund t`i përfshijë të dy partitë shqiptare në Qeveri

Në zgjedhjet e parakohshme Parlamentare partitë politike në pushtet, si në kampin maqedonas poashtu edhe në atë shqiptar, shënuan fitore absolute. Analisti politik Kim Mehmeti, vlerëson
me teper
image

Kim Mehmeti: Rinia shqiptare, ambasadorët e mrekullueshëm të shqiptarisë

Shkrimtari i mirënjohur dhe shumë i vlerësuar nga kritikët e sotëm shqiptar dhe ndërkohmbëtarë, një nga publicistët më të guximshëm dhe më të drejtpërdrejtë në
me teper
image

"Shekulli i dytë i Pavarësisë dhe Çështja Çame"

Unioni Studendor Shqiptar (USSH) me rastin e Ditës së Pavarësisë, nesër 27.11.2013 (të mërkurën) në ora 14:00, te hotel "Arka" do të organizojë një tribunë
me teper
image

Kim Mehmeti: "Jugosllavie e re" projekt për të përçarë shqiptarët

Shkrimtari dhe mendimtari i njohur shqiptar, Kim Mehmeti, shprehet kundër nismës së Malit të Zi, për krijimin e Unionit Ballkanik me qendër në Serbi, duke
me teper
image

Kimi kundër shkatërrimit të armëve kimike në Shqipëri

Sapo ka sjellë në treg librin e tij më të ri, “Ngjyrat e këtij dheu”, botim i shtëpisë “Koha”. Por, përtej gëzimit që sjellë çdo
me teper
image

BDI një darkë me Ramën, 100 me partnerët maqedonas!

E ç’vlerë ka kjo një darkë vëllazërore, përballë të shumtave që krerët e BDI-së, për çdo ditë, i hanë me shokët e tyre maqedonas të
me teper
image

Kim Mehmeti flet për "Vitet e urithit" me lexuesit e tij

"Libri që lexova..." është aktiviteti më freskues i të rinjve që ka filluar të zhvillohet në Shkup, i cili bëhet për qëllim siç tha edhe
me teper
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last gjithsej: 111 | shfaqen: 1 - 10