Kim Mehmeti
Fillimi | Media-Lajme

Media-Lajme

back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last gjithsej: 111 | shfaqen: 11 - 20
image

BDI - PDSH, mes ulurimës dhe tinzarisë

Ka dallimi shumë të madh mes paraqitjeve publike të Menduh Thaçit dhe Ali Ahmetit. Kur flet publikisht Ahmeti, pa e dëgjuar e dine se çka
me teper
image

Kim Mehmeti: Ahmeti të tregojë se sa të rinj shkupjanë janë rrahur?

Analisti dhe shkrimtari i mirënjohur nga Shkupi, Kim Mehmeti ka nxjerr në pah një fenomen tejet shqetësues që është bërë tashmë përditshmëri nëpër rrugët e
me teper
image

Kim Mehmeti në "Fokus": Politikanët tanë i kemi lazdruar(VIDEO)

Në emsionin "Fokus" i cili transmetohet në televizionin "Art" me seli në Tetovë, që udhëhiqet nga Rean Saiti, i ftuari i kësaj jave ishte publicisti
me teper
image

Kush do mbaj përgjegjësi për vrasjen e Harun Aliut me shokë?!

Edhe pas tre vjetësh akoma nuk është zbardhur enigma e vrasjes së komandant Kushtrimit, Harun Aliut, njërit prej themeluesve të Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare (UÇK) dhe
me teper
image

U promovua "Shkupi" i Kim Mehmetit, me Glauk Konjufcën (VIDEO)

Shkrimtari Kim Mehmeti, promovoi mbrëmjen e së shtunës librin e tij me titull ‘Shkupi’. Përmbatjen e këtij libri, ai është munduar ta shpjegojë përmes një
me teper
image

Kim Mehmeti në "Pasdite në TCH" për rrahjen e shqitparëve

Analisti Kim Mehmeti, në emisionin Pasdite në Top Channel, ka folur për rrahjen e shqiptarëve në Shkup.  Ai ka thënë se në Maqedoni ushtrohet dhunë
me teper
image

Nesër USSH organizon debat me Kim Mehmetin

Nesër Unioni Studentorë Shqiptarë do të organizojë debat në lidhje me atë se cili është roli dhe kontributi i studentit në shoqëri, a meriton studenti
me teper
image

Shenjat e etnisë

FITIM VELIU
me teper
image

Kim Mehmeti: Dëboni nga lagjja e juaj laviret politike

U fol shumë për marrëveshjen midis dy subjekteve opozitare, LSDM-së dhe PDSH-së për bashkëpunim “teknik” në zgjedhjet e ardhshme vendore. Të gjithë e thane atë
me teper
image

Kim Mehmeti: Mos manipuloni me emrin tim!

“Ju lutem që të mos manipuloni me emrin tim kur bëhet fjalë për atë që nuk e kam thënë dhe tani për tani nuk e
me teper
back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last gjithsej: 111 | shfaqen: 11 - 20