Fillimi | Video | Kim Mehmeti "Debat" në RTK /VIDEO

Kim Mehmeti "Debat" në RTK /VIDEO

Madhësia: Decrease font Enlarge font

 

Mysafir ne emision Debat te RTK jane:Kim Mehmeti,Bajram Rexhepi,Talat Xhaferi dhe Mufail Limani. Debatojn rreth vrasjes se 4 civileve shqiptar ne Maqedoni.Në aksionin policor në afërsi të Radushës policia vrau edhe Shaban Zenunin nga Merova e Tetovës, Qemal Mustafa nga Gërçeci i Shkupit dhe Xhafer Shala, shtetas i Kosovës dhe Harun Aliu "Komandant Kushtrimi. Harun Aliu ishte politikisht aktiv si drejtues i partisë Alternativa Kombëtare dhe është njëri ndër njerëzit që ka dhënë kontribut në formimin e Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare, ku njihej me nofkën Komandant Kushtrimi.
Komente (23 dërguar):

Adnan Jakupi më 19 May, 2010 04:27:08
avatar
Ju lumt z. Kim Mehmeti
me vjen keq kur ju degjoj juve sepse duhet te pajtohem me faktin se vetem Ty te kemi.
Zoti ju ruajt e ju bekofte
leutrimk më 19 May, 2010 11:33:27
avatar
gjith qka iban kto vrasje iban ali ameti trathtar i kombit shqiptarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.........duhet me hup ali ametin perme shku tepara shqiptart e r.m
adnan më 20 May, 2010 01:22:32
avatar
ju lumt z. Kim Mehmeti ju lumt per ato fjalt te mira jeni nje njeri me shume merita ju pershendes dhe ju uroj shendet se ja ke thy hunt ktynve servilave shqiptar qe na moren ne qaf.
Te pershendet Adnani te lumt vetem ti kena nja 10 persona si ti pak me ndryshe kishte me qen qasja jone reale.
Ardit Mustafa më 20 May, 2010 05:29:38
avatar
Kim Mehmetit mundeni me i thon cka tdoni, por mos ishte ai shum sende ket te ne do kalonin ne heshtje. E mos menndoni se ai e ka lehte. Zoti i ndihmovt
miki më 20 May, 2010 09:18:55
avatar
ju lumt z.Kim mehmeti skemi analist me te mire se tii .. sa i perket temes tradhtar me i madh esht z.ali ahmetii deri dje ishte legjendari me i mdadh kurse sot e me tutje esht tradhtarii...
kushtrimi më 20 May, 2010 11:52:37
avatar
z.Kim vrasja e familjarit tuaj ju ka hapur syt se Bdi esht berllok apo?ju si analist tash e keni kuptur pas 9 vite ekzistimi te bdi _s se svlen per kurgje ajo parti,nuk edij miqsia juaj me z.Ahmetin apo urrejtja juaj ndaj z.Thacit,ka ber qe ju gjith kto vite ta mbroni bdi_n edhe pse ska ber kurgje,nfakt ka ber qe ajo qe u fitua me luft te humbet ne paq.......shum von tu kan hapur syt z.KIm Mehmeti
tosybell më 21 May, 2010 04:18:35
avatar
hmm me pelqej tej mase fjalimi yt zotri mehmeti,

''tshpresojm'' ne vdekjen e trradhtarve tkombit
ZENI më 21 May, 2010 06:01:00
avatar
pershendetje,nji inforat si nji ish ushtar i uck se....ket zotri Talat Xhaferin , Rahmetli Tahir Sinani e ka rreh me shuplaka,ne malet e Korabit,dhe shpesh esht fjalos me Gzim Ostrenin, keta dy jan dy njerez te dyshimt,kurse keta jan t epozicionuar ne struktura me te larta te Ali Ahmetit...interesant...

zeni
Mihal më 22 May, 2010 01:50:25
avatar
Pershendetje i respektuari Kim.
Jeni nje ze i fuqishem ne kulture, letersi dhe politike.
Ju degjojm me vemendje ne emisionet e pakta televizive me Ju ne Tirane.
Ju faleminderi.
Dardan më 22 May, 2010 03:24:52
avatar
Fja te mira po degjoj, por realiteti eshte i dhimshem nder shqiptaret e atij teritori
Argetim Lamallari më 22 May, 2010 06:52:33
avatar
Mehmeti ju lumt per ato fjalt te mira jeni nje njeri me shume merita ju pershendes dhe ju uroj shendet se ja ke thy hunt ktynve servilave shqiptar qe na moren ne qaf.
Te pershendet Adnani te lumt vetem ti kena nja 10 persona si ti pak me ndryshe kishte me qen qasja jone reale.
Argetim Lamallari më 22 May, 2010 06:54:39
avatar
pershendesje gjith shqiptart po shum mir ekeni se Kim Mehmeti shum buker po fol po ishalla gjithmon asht keshtu se dhe ali hameti folke keshtu po tasht sen skah prej tina se kejt politikant folin tasht per me tregu vetin se diqka po ne fund as gjehh hmm pershendetje nga une
Argetim Lamallari më 22 May, 2010 06:56:40
avatar
ishalla kris lufta prapp se nuk kah der te haper drishe mes maqedonve se maqedont jan duke haper krismat e serbis si qish ka ban serbija ashtu dhe maqedonija filon ma te mirt shqiptaris po ja humbin e ne fund teorista kan qend hmm kj oasht e pa drejt per shqiptart
tetova më 23 May, 2010 01:01:27
avatar
k.memeti esht i vetmi cka punon per komb pa asnje interes tjeter dallon shum prej te tjerve,esht i pazavendesushem,mirpo si tha edhe vet i kemi harxhu baterit dmth pak politikan kemi tsinqert,patriota cka nuk mendon per interesa personale....respect Z.Mehmeti
genci më 23 May, 2010 02:17:22
avatar
pershendetje z.Kim,jeni i madh...vazhdoni...
idriz më 24 May, 2010 12:37:35
avatar
une i besoj plotesisht zoteri Kim Mehmetit sepse ai e ka deshmuar vetveten kur ishte kryeredaktor i MTV 2 kanali ne gjuhen shqipe citoj ai pat thene "une nese si kryeredaktor i MTV nuk do te bej cudira ne kete kanal televiziv por ne nje gje jam shum i sigurt se ai qe vjen pas meje do ta ket shum leht te punoj" dhe me siguri ai qe erdhi pas Kimit po te kishte dit ta shfrytezoj do ta kishte shum me leht por cka me be kur nuk din as ate qe i takon me e kerku. nuk mundet Kimi ta mesoj se si duhet kerkuar. te lumt Kim.
Amet Tairi më 24 May, 2010 09:02:49
avatar
Ju pershendes gjitheve o bashkkombasit e mi a nuk e shihni se ne skenen politike te shqiptareve te Maqedonise jane disa njerez qe cka ju thot Gruevski ata vetem e perdoren fjalen e bekimit ''AMIN". Talat Xhaferi permend integrimin ne Nato, e Bashkimin e Evropjan a ne shqiptaret nuk jemi integru ende mrenda ne Maqedoni, permend Mareveshjen e Ohrit gje qe shqiptaret kan sakrifiku per ate qe edhe ajo ishte nje konsenzus ne Oher e tani ne parlament as qe behet konsenzus, a edini pse se dy vjet sa ishte pdsh ne qeveri Ali Ahmeti vetem ne protesta e mbante elektoratin kinse PDSH hyri pa vullnetin e popullit ( ashtu ishte ) po ju zotri tani e keni vullnetin e popullit po ju cka i boni tani po ketij populli lavderoheni qe e keni vnu Skender Beun ne Shkup a nga ana tjeter njerezit qe shetisin perreth Bustit nuk kan buk me hanger sepse jan pa pun OOOO ZOTRINJ te BDI-se... nuk i perkas asnje partije politike...
fbi më 26 May, 2010 01:20:16
avatar
(lexo) ---> TALAT mbar TALAT <--- mbrapsht mjer na o popull!
Te lumt Kim se sja vlen te foli per mbare mbrapsht , kryetar bashkie e minister qe nje grua me mustaqe e perdor si servil.edhe nje here te lumt Kim
agjenti001 më 26 May, 2010 10:35:16
avatar
bravo z.kim cka ke i thua ne sy.kurse ky Talati sikur me qen perfaqsues i VMRO-se
naser haracina më 27 May, 2010 07:16:12
avatar
kim mehmeti ju lumt ashtu duhet tè luftohet gjith her e jo vetèm kur ju vjen mè mir dikujna luftojn kur e kan mè mir pèr tè heshtur heshtin para gruevskit sdègjohen mendojn se dotè jen pèr gjithmon nè qeveri,,,mos u ndal kim mehmeti por tè jesh kèshtu i gjall pèr maqedont dhe ata shqiptar qè mendojn se jan ata nè komand , dhe ska kush it shkatron,,
Shaip më 07 June, 2010 06:52:23
avatar
ALL-LLAHU ju dhasht jet te gjat dhe dhasht zoti mbushen zemrat tona (SHQIPTARRE) me fjal burrnie si te juajaat Zootri Kim Mehmeeti .
Adam më 25 June, 2010 02:35:38
avatar
Kim, Une jam nga Kosova edhe me vjen shum keq qe ne nuk jemi ne gjendje qe te ju ndihmojm jam teper. jam i zgenjenyer se qfar ndodhe ne Kosove nuk po mundem te gjej arsyje pse jemi ne ne ket pozite ne kemi nevoj per ndryshime fundamentale qe te jem ni pozite per te ju ndihmuar.

Shqiperia eshte e udhehequr nga njerz injorant edhe nuk pres gje prej tyre.

Shpresoj qe kjo fryme e re do tia kthejm kraniarin Kosoves edhe te ju ndihmojme ne ni te ardhme.

Edhe njer here ju kerkoj falje nga Prishtina qe nuk mundemi me ju ndihmu ne gabuam shum si rezultat edhe ju po vuani.
sedat më 03 March, 2011 08:34:26
avatar
ju lumt kim memeti por kot then dhembet

Dërgoni komentin comment

Shkruani kodin e fotos:

  • email Email mikut
  • print Verzioni print
  • Plain text Tekst i thjeshtë
Tag
Ska asnjë tag
Votoni këtë tekst
4.46
Tjera nga Video
Previous
image
Kim Mehmeti në 'Ora Kulturë' (VIDEO)
Kim Mehmeti i ftuar në emisionin "Ora Kulturë", që udhëhiqet nga Armando Bora, ku kryesisht flitet për letërsinë e Mehmetit... ...
image
Intervista e dhënë nga Kim Mehmetit për emisionin "Rubikon" në KTV - VIDEO
Kim Mehmeti në emisionin "Rubikon" të drejtuar nga Adriatik Kelmendi që transmetohet në  "KTV" i shpalosi mendimet e tij idhur me incidentet e fundit në ...
image
Kim Mehmeti në “Top Story”në Top Channel, krimet e luftës në Kosovë (VIDEO)
Kim Mehmeti,Xhavit Haliti,Shpetim Idrizi dhe Astrit Gashi flasin në emisionin Top Story në Top Channel. Kosova është shndërruar prej disa javësh në një lajm kryesor ...
image
"Logos" sjell 55 më të mirat e fjalës së shkruar(VIDEO)
Publicisti Kim Mehmeti shprehu shqetësimin për mos prezencën e asnjë politikani shqiptar. Ai nënvizoi se asnjë nga 55 titujt e botuar së fundi nga shtëpia ...
image
Emisioni Shqip në Top Channel:Ballkani përplasje e re
A është ky Ballkani ku duam të jetojmë? Kësaj pyetje u përpoqën t’i përgjigjeshin në emisionin e gazetares Rudina Xhunga, “Shqip”, një panel ku bënte ...
image
Vizion Plus:Kim Mehmeti për regjitrimin e dështuar në Maqedoni
Regjistrimi i popullsisë ne Maqedoni dështoi për shkak te politikes nacionaliste qe prodhon kryeministri Gruevski, ne dem te shqiptareve. Analistet vendas mendojnë se megjithe pozitat ...
image
Ka nevojë për mendësi të re politike, jo per ligj të ri për regjistrimin e popullsisë
Parlamenti i Maqedonisë votoi ligjin për ndërprerjen e vlefshmërisë së Ligjit për regjistrimin e popullsisë. Analistët thonë se regjistrimi dështoi për shkak të politikës nacionaliste maqedonase e cila ka për qëllim uljen e numrit të shqiptarëve, pasi përveç si operacion statistikor, regjistrimi në Maqedoni ka rëndësi të madhe politike. ...
image
Kim Mehmeti: Aleanca Kuq e zi,Prizren
Emisioni Shqip i drejtuar nga Rudina Xhunga ne Top Channel. Tema:Aleanca Kuq e zi,Prizren, Mysafir:Kim Mehmeti,Kreshkin Spahiu,Lorik Cana,Ekrem Kryeziu,Bedri Abdullahu,Gerti Peshkopia      ...
image
Me Kim Mehmetin në ZonaB Klan Kosova
Me Kim Mehmetin në ZonaB Klan Kosova. Në emisionin ZonaB të drejtuar nga Baton Haxhiu. Tema: Zgjedhjet parlamentare ne Maqedoni 2011.  ...
image
Kim Mehmeti: Zgjedhjet Shqiptare, debat në emisionin Shqip
Në emisionin Shqip të drejtuar nga Rudina Xhunga në Top Channel.Tema:Zgjedhjet në hapësirat ShqiptareMysafire:Kim Mehmeti,Daut Gumeni,Adem Demaçi    Ndiqni videon këtu   ...
image
Zgjedhjet në Maqedoni, cfarë përfitojnë shqiptarët?
  Po cfarë pritet të përfitojnë më shumë shqiptarët nga këto zgjedhje të parakohëshme në Maqedoni? Sipas analistëve nëse partite politike maqedonase nuk do të fitonin shumicën ...
image
Shqiptarët nuk e duan Gruevskin
  Sipas një anketimi të realizuar nga Instituti Liberta në Shkup rezulton sa 87 % e shqiptarëve janë të pakënaqur me kryeministrin aktual Nikolla Gruevski dhe ...
image
Kim Mehmeti: Maqedonia nuk mund të qëndroj në "këmbë" (VIDEO)
Qeveria s’heq dorë nga ndërtimi i kishës në Kalanë e Shkupit. Ky objekt mbetet ndër prioritetet e qeverisë në vitin 2011.Në tenderin e hapur për ...
Next