Fillimi | Video | Kim Mehmeti në emisionin "Gjeneratat" nga Agim Poshka në Alsat-M

Kim Mehmeti në emisionin "Gjeneratat" nga Agim Poshka në Alsat-M

Madhësia: Decrease font Enlarge font

Emisioni "Gjeneratat" i drejtuar nga showmani dhe këngëtari i njohur Agim Poshka me mysafirët Kim Mehmeti dhe Manjolla Nalbani. 26 prill 2008. Emisonin mund ta shikoni edhe këtu në web.

Emisioni "Gjeneratat" i drejtuar nga showmani dhe këngëtari i njohur Agim Poshka me mysafirët Kim Mehmeti dhe Manjolla Nalbani. 26 prill 2008. Emisonin mund ta shikoni edhe këtu në web.  

 

 

 

 

Komente (6 dërguar):

zamir më 16 November, 2008 12:46:52
avatar
un vec desha te them qe z. Mehmeti eshte nje fytyre qe me mahnit ne cdo takim timin ne media dhe eshte nje legjende e gjalle shqiptare ne maqedoni. nje shembull si duhet te jet dhe ndikoj nje shqiptare ne maqedoni. respekte
eda më 04 January, 2009 07:50:34
avatar
z.Mehmeti njeri qe spershkruhet me fjal ndjehem krenare qe egziston pershendjete.
arbi më 03 November, 2009 03:28:01
avatar
kim mehmeti eshte nje ikon e periudhes moderne shqiptare ne fakt eshte plaku modern dhe modest i gjernerates vete, thjesht e idolizoj :)
Admir Brava më 13 November, 2009 10:14:12
avatar
Ju lumte z.Kim, te rralle jane ato njerezit qe shikojne gjerat me aq objektivitet sikur ju, thjesht duhet te mburemi qe ju kemi dhe njekohesisht te mundohemi te fillojme te mendojme sikur ju..
Zaim nga ZH më 24 February, 2010 10:55:41
avatar
Sè pari pèrshendes gjithè mysafirt e webit poashtu kuptohet special z.Kim Mehmetin se sa i perket neve shqiptarve ne Maqedoni je legjend vetem te para te lumt kalojani sa ma bukur ...... tungi
muzafer qazimi më 09 March, 2010 12:35:58
avatar
Jo vetem pse e kemi komshi e duam .
Por perr at qe eshte vertet per mendimin ton legjend e gjall ne ato aspekte qe e njofim ne si familje .
ju pershendesim

Dërgoni komentin comment

Shkruani kodin e fotos:

  • email Email mikut
  • print Verzioni print
  • Plain text Tekst i thjeshtë
Tag
Ska asnjë tag
Votoni këtë tekst
4.50
Tjera nga Video
Previous
image
Kim Mehmeti në 'Ora Kulturë' (VIDEO)
Kim Mehmeti i ftuar në emisionin "Ora Kulturë", që udhëhiqet nga Armando Bora, ku kryesisht flitet për letërsinë e Mehmetit... ...
image
Intervista e dhënë nga Kim Mehmetit për emisionin "Rubikon" në KTV - VIDEO
Kim Mehmeti në emisionin "Rubikon" të drejtuar nga Adriatik Kelmendi që transmetohet në  "KTV" i shpalosi mendimet e tij idhur me incidentet e fundit në ...
image
Kim Mehmeti në “Top Story”në Top Channel, krimet e luftës në Kosovë (VIDEO)
Kim Mehmeti,Xhavit Haliti,Shpetim Idrizi dhe Astrit Gashi flasin në emisionin Top Story në Top Channel. Kosova është shndërruar prej disa javësh në një lajm kryesor ...
image
"Logos" sjell 55 më të mirat e fjalës së shkruar(VIDEO)
Publicisti Kim Mehmeti shprehu shqetësimin për mos prezencën e asnjë politikani shqiptar. Ai nënvizoi se asnjë nga 55 titujt e botuar së fundi nga shtëpia ...
image
Emisioni Shqip në Top Channel:Ballkani përplasje e re
A është ky Ballkani ku duam të jetojmë? Kësaj pyetje u përpoqën t’i përgjigjeshin në emisionin e gazetares Rudina Xhunga, “Shqip”, një panel ku bënte ...
image
Vizion Plus:Kim Mehmeti për regjitrimin e dështuar në Maqedoni
Regjistrimi i popullsisë ne Maqedoni dështoi për shkak te politikes nacionaliste qe prodhon kryeministri Gruevski, ne dem te shqiptareve. Analistet vendas mendojnë se megjithe pozitat ...
image
Ka nevojë për mendësi të re politike, jo per ligj të ri për regjistrimin e popullsisë
Parlamenti i Maqedonisë votoi ligjin për ndërprerjen e vlefshmërisë së Ligjit për regjistrimin e popullsisë. Analistët thonë se regjistrimi dështoi për shkak të politikës nacionaliste maqedonase e cila ka për qëllim uljen e numrit të shqiptarëve, pasi përveç si operacion statistikor, regjistrimi në Maqedoni ka rëndësi të madhe politike. ...
image
Kim Mehmeti: Aleanca Kuq e zi,Prizren
Emisioni Shqip i drejtuar nga Rudina Xhunga ne Top Channel. Tema:Aleanca Kuq e zi,Prizren, Mysafir:Kim Mehmeti,Kreshkin Spahiu,Lorik Cana,Ekrem Kryeziu,Bedri Abdullahu,Gerti Peshkopia      ...
image
Me Kim Mehmetin në ZonaB Klan Kosova
Me Kim Mehmetin në ZonaB Klan Kosova. Në emisionin ZonaB të drejtuar nga Baton Haxhiu. Tema: Zgjedhjet parlamentare ne Maqedoni 2011.  ...
image
Kim Mehmeti: Zgjedhjet Shqiptare, debat në emisionin Shqip
Në emisionin Shqip të drejtuar nga Rudina Xhunga në Top Channel.Tema:Zgjedhjet në hapësirat ShqiptareMysafire:Kim Mehmeti,Daut Gumeni,Adem Demaçi    Ndiqni videon këtu   ...
image
Zgjedhjet në Maqedoni, cfarë përfitojnë shqiptarët?
  Po cfarë pritet të përfitojnë më shumë shqiptarët nga këto zgjedhje të parakohëshme në Maqedoni? Sipas analistëve nëse partite politike maqedonase nuk do të fitonin shumicën ...
image
Shqiptarët nuk e duan Gruevskin
  Sipas një anketimi të realizuar nga Instituti Liberta në Shkup rezulton sa 87 % e shqiptarëve janë të pakënaqur me kryeministrin aktual Nikolla Gruevski dhe ...
image
Kim Mehmeti: Maqedonia nuk mund të qëndroj në "këmbë" (VIDEO)
Qeveria s’heq dorë nga ndërtimi i kishës në Kalanë e Shkupit. Ky objekt mbetet ndër prioritetet e qeverisë në vitin 2011.Në tenderin e hapur për ...
Next