Kim Mehmeti
Fillimi | Video

Video

back 1 2 3 4 5 next gjithsej: 41 | shfaqen: 11 - 20
image

Kim Mehmeti: Zgjedhjet Shqiptare, debat në emisionin Shqip

Në emisionin Shqip të drejtuar nga Rudina Xhunga në Top Channel.Tema:Zgjedhjet në hapësirat ShqiptareMysafire:Kim Mehmeti,Daut Gumeni,Adem Demaçi    Ndiqni videon këtu  
me teper
image

Zgjedhjet në Maqedoni, cfarë përfitojnë shqiptarët?

  Po cfarë pritet të përfitojnë më shumë shqiptarët nga këto zgjedhje të parakohëshme në Maqedoni? Sipas analistëve nëse partite politike maqedonase nuk do të fitonin shumicën
me teper
image

Shqiptarët nuk e duan Gruevskin

  Sipas një anketimi të realizuar nga Instituti Liberta në Shkup rezulton sa 87 % e shqiptarëve janë të pakënaqur me kryeministrin aktual Nikolla Gruevski dhe
me teper
image

Kim Mehmeti: Maqedonia nuk mund të qëndroj në "këmbë" (VIDEO)

Qeveria s’heq dorë nga ndërtimi i kishës në Kalanë e Shkupit. Ky objekt mbetet ndër prioritetet e qeverisë në vitin 2011.Në tenderin e hapur për
me teper
image

Kim Mehmeti "Debat" në RTK /VIDEO

 Mysafir ne emision Debat te RTK jane:Kim Mehmeti,Bajram Rexhepi,Talat Xhaferi dhe Mufail Limani. Debatojn rreth vrasjes se 4 civileve shqiptar ne Maqedoni.Në aksionin policor në
me teper
image

Kim Mehmeti në emisionin Zona B në Klan Kosova /VIDEO

Kim Mehmeti në emisionin Zona B në Klan Kosova.Emisioni i drejtuar nga gazetari i njohur Baton Haxhiu.Shkrimtari Kim Mehmeti flet per situatën e sigurise në
me teper
image

Maqedoni: Shqetësime mbi marrëdhëniet ndëretnike

ë Maqedoni, opozita, partitë shqiptare dhe shoqëria civile shprehin keqardhje pas paralajmërimeve për ftohjen e marrëdhëniet ndëretnike në këtë vend. Bashkimi Evropian kërkon zbatimin e
me teper
image

Kim Mehmeti në Zonë e Lirë /VIDEO

Kim Mehmeti në emisionin"Zonë e Lire"te drejtuar nga Arian Cani. "Zone e Lire" eshte nje emision me karakter gjeneralist, i cili mbeshtetet mbi aktualitete te
me teper
back 1 2 3 4 5 next gjithsej: 41 | shfaqen: 11 - 20