Kim Mehmeti
Fillimi | Video

Video

back 1 2 3 4 5 next gjithsej: 41 | shfaqen: 21 - 30
image

Shqip në Top Channel:Balkani-balle për balle /VIDEO/

Emisioni Shqip në Top Channel  me Rudina Xhungen në një debat për Maqedonine,etnitë kufijtë dhe hartën e re politike të Ballkanit .Mysaifirë: Ljubomir Ferçkovski, ish
me teper
image

Kim Mehmeti mysafir në RTV 21 në emisionin "Sy më Sy"

Mysafir i emisionit “Sy më Sy” ishte analisti Kim Mehmeti, me të cilin autorja e emisionit, Antigona Baxhaku - Idrizi ka biseduar lidhuar me situaten
me teper
image

Shqipëria e Maqedonisë / video

 Në emisionin "Shqip", në Shkup, live nga Çarshia e Vjetër e kryeqytetit të Maqedonisë. Mysafire: Kim Mehmeti,Fejzi Hajdari,Ramadan Ramadani,Salajdin Salihu dhe Ymer Ismaili.Rrëfejnë për Shqipërinë
me teper
image

Enciklopedia, Mehmeti: Shqiptarët ta kishin djegur në mes te Shkupit

• Shkrimtari dhe analisti i njohur shqiptar me banim në Maqedoni, Kim Mehmeti në një intervistë për NEWS24 i indinjuar thotë se shqiptarët duhet ti merrnin ekzemplarët e enciklopedisë e ti digjnin në qendër të Shkupit.
me teper
image

Filmat që ndryshojnë botën: "The Great Gatsby" - Biseda në studio ne RTV 21

Filmat që ndryshojnë botën Filmi: "The Great Gatsby" Në këtë video mund të ndiqni bisedën në studio me mysafirët Kim Mehmeti, Luljeta Vuniqi dhe Ibrahim Makollin. Autor i emisionit Xhevdet Pozhari.
me teper
image

Sondazhi i Bashkimit te Kosoves dhe Shqiperise ne emisionin Rubikon(KTV)

Lajmet ne KTV 10-04-2009 Sondazhi i Bashkimit te Kosoves dhe Shqiperise ne emisionin Rubikon (KTV)
me teper
image

A duhet të bashkohen Kosova dhe Shqipëria?

Debat me temen: A duhet të bashkohen Kosova dhe Shqipëria? Ne televizionin Kohavision emisioni Rubikon i drejtuar nga Adriatik Kelmendi. Mysafirë: Albin Kurti - Lëvizja "Vetëvendosje" Kim Mehmeti - Publicist shqiptar, Maqedoni * Valon Murati - Lëvizja për Bashkim Halil Matoshi - Publicist
me teper
image

Kim Mehmeti mysafir në emisionin "Sy më Sy" në RTV 21

Të mërkurën (18.03.09) mysafir i emisionit “Sy më Sy” ishte analisti Kim Mehmeti, me të cilin autorja e emisionit, Antigona Baxhaku - Idrizi ka biseduar lidhur me zgjedhjet në Republikën e Maqedonisë.... Ndiqni emisionin “Sy më Sy”...
me teper
image

Maqedoni: Analistet per zgjedhjet

Flet per Zerin e Amerikes analistet Kim Mehmeti dhe Veton Latifi rreth zgjedhjeve lokale dhe presidenciale qe do mbahen ne mars 2009
me teper
image

Kim Mehmeti flet në emisionin Express në KTV(Kohavision)

Shkrimtari shqiptar nga Maqedonia, Kim Mehmeti, ka fituar çmimin vjetor për letërsi, që e ndan Grupi "Koha". Por në ceremoninë e mbajtur për herë të parë, nuk është dhënë çmimi për shkrimin më të mirë në gazetari, pasi që nuk janë përmbushur kriteret e përcaktuara nga juria profesionale.
me teper
back 1 2 3 4 5 next gjithsej: 41 | shfaqen: 21 - 30