Kim Mehmeti
Fillimi | Video

Video

back 1 2 3 4 5 next gjithsej: 41 | shfaqen: 31 - 40
image

Kim Mehmeti në Top Channel "E diell"

Prezantuesi i mirnjohur Adi Krasta në drejtimin e spektaklit të së dielës në Top Channel, me titull “E Diell”. I ftuar në emision Kim Mehmeti flet për temën "Shqiptarët".
me teper
image

Kim Mehmeti në emisionin Rendez vous në RTV 21

Emisioni Rendez vous në RTV 21 i drejtuar nga Xhevdet Pozhari.Mysafire në emision ishin Kim Mehmeti,Fatmir Limaj (minister i transporit dhe telekomunikacionit),Ferid Agani(Kryetar i Partis së Drejtësis së Kosovës),Ardian Gjini(Deputet në kuvendin e Kosoves nga Partia AAK Aleanca për ardhmërin e Kosoves)
me teper
image

Top Channel, zgjërim në rajon

TCH zgjerohet per te gjithe shqiptaret me zyrat ne Prishtine e Shkup, te cilat permes teknologjise se fundit do te transmetojne lajmet ekskluzive dhe do te vazhdojne te mbajne shikuesit perball ekranit me te dashur.
me teper
image

Shtatë vjetori i marrëveshjes së Ohrit

Sot mbushen shtatë vjet nga nënshkrimi i Marrëveshjes së Ohrit e cila i dha fund konfliktit të armatosur mes forcave qeveritare maqedonase dhe luftetareve shqiptare.
me teper
image

Kim Mehmeti,RTV21,Zgjedhjet 2008

Kim Mehmeti mysafir në edicionin e lajmeve 21 minuta në RTV 21 në Prishtine.Flet rreth zgjedhjeve parlamentare 2008,incidentet dhe parregullsit e shumta që ndodhën.
me teper
image

Kim Mehmeti në emisionin "Gjeneratat" nga Agim Poshka në Alsat-M

Emisioni "Gjeneratat" i drejtuar nga showmani dhe këngëtari i njohur Agim Poshka me mysafirët Kim Mehmeti dhe Manjolla Nalbani. 26 prill 2008. Emisonin mund ta shikoni edhe këtu në web.
me teper
image

Kim Mehmeti,Top Story-Zgjedhjet 2008

Flet Kim Mehmeti në emisionin Top Story e televizioni Top Channel te drejuar nga gazetari i njohur Sokol Balla. Tema e emisionit ështe rreth fushatës dhe incidentet e fundit që kan ndodhur gjate ketyre zgjedhjeve 2008 qe kan ndodhur në Maqedoni.
me teper
image

Flet Kim Mehmeti në emisionin Pro et Contra-RTK

Flet Kim Mehmeti në emisionin Pro et Contra për situatën e tensionuar në Maqedoni gjatë fushatës zgjedhore 2008.Emisioni i drejtuar nga Gazetari i njohur Milaim Zeka.
me teper
image

Flet Kim Mehmeti për televizionin kosovar Kohavizion rreth krizës qeveritare

Të gjitha qeveritë në Maqedoni nuk do të mund ta përfundoj mandatin nëse nuk përfillin vullnetin politik të shumicës së shqiptarëve të këtij shteti.Kështu e ka vlerësuar situatën politike në Maqedoni publicisti Mehmeti në një intervistë dhënë për televizionin kosovar Kohavizion
me teper
image

Kim Mehmeti në Deja vu,Top Channel

Kim Mehmeti në Top Channel emisioni Deja Vu,e premte 18 Janar 2007. Emisioni i drejtuar nga Analisti i njohur Mustafa Nano.
me teper
back 1 2 3 4 5 next gjithsej: 41 | shfaqen: 31 - 40