Dark

Light

Dark

Light

Scroll to top

Emisioni Shqip në Top Channel:Ballkani përplasje e re

A është ky Ballkani ku duam të jetojmë? Kësaj pyetje u përpoqën t’i përgjigjeshin në emisionin e gazetares Rudina Xhunga, “Shqip”, një panel ku bënte pjesë ish-kandidati për president në Maqedoni, Ljubomir Ferçkovsk,i publicisti Kim Mehmeti,historiani Pëllumb Xhufi, dhe pedagogu Hysamedin Feraj.Ndiqni Video emisionin këtu.


Author avatar
Kim Mehmeti
https://kmehmeti.com

Post a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

We use cookies to give you the best experience.