Back

Kim Mehmeti në Top Channel, emisioni Top Story

Çdo te ndodhe me 1.shkurt ne pikat kufitare? Çfare pergjegjesie ka diplomacia shqiptare? Si po luan faktori shqiptar ne Maqedoni? Te ftuar ne Top Story politikane dhe publicist nga Shkupi dhe Tirana! Emisioni e drejton gazetari  dhe drejtor i informacionit ne Top Channel Sokol Balla
_________________
Kusht për lartësimin e kombeve është që individët të kenë arritur mes tyre unitetin e qëllimit. Në një shoqëri ku asaj që njëri i thotë e bardhë, tjetri i thotë e zezë, edhe nëse mund të vihen re përplasje sa majtas, djathtas, kurrsesi nuk mund të shënohen zhvillim dhe lartësim.”

Ne emision te ftuar jane analisti Kim Mehmeti,politikani Bardhyl Mahmuti (kryetar i BDSH-së),Arian Starova (ish-ministër i punëve të jashtme të Shqipërisë) dhe Koço Danaj (analist).